PublishThis (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Publish
az: Dərc et
