PublishThis (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Publish
fi: Julkaise

en: Verify
fi: Tarkista

en: Image Field
fi: Kuvakenttä
