PublishThis (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Publish
gl: Publicar
