PublishThis (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Publish
he: פרסם

en: Add Action
he: הוסף פעולה
