PublishThis (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Publish
hu: Közzététel

en: Add Action
hu: Akció hozzáadása

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Image Field
hu: Képmező
