PublishThis (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Action
it: Azione

en: Yes
it: Sì

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Publish
it: Pubblica

en: Add Action
it: Aggiungi azione
