PublishThis (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
