PublishThis (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە
