PublishThis (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Add Action
lt: Pridėti Veiksmą
