PublishThis (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Publish
pl: Publikuj

en: Verify
pl: Zweryfikować
