PublishThis (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Publish
ro: Publică
