PublishThis (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Add Action
vi: Thêm thao tác

en: Individual
vi: Riêng lẻ
