PublishThis (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Publish
mr: प्रकाशित
