PublishThis (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Publish
ta: வெளியிடுக
