PublishThis (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Action
de: Aktion

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Publish
de: Veröffentlichen

en: Add Action
de: Aktion hinzufügen

en: Verify
de: Überprüfen

en: API Token
de: API-Token

en: Image Field
de: Bildfeld

en: Individual
de: Individuel
