PublishThis (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Publish
eu: Argitaratu
