PublishThis (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Publish
lv: Publicēts
