PublishThis (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Publish
cs: Zveřejnit
