PublishThis (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Action
es: Acción

en: Yes
es: Sí

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Publish
es: Publicar

en: Add Action
es: Añadir Acción
