PublishThis (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Publish
fa: انتشار

en: Verify
fa: بررسی درستی
