PublishThis (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Publish
hi: प्रकाशित करें
