PublishThis (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Publish
oc: Publicar
