Publisso (8.x-1.91) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Image
el: Εικόνα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Styles
el: Στυλ
