Publisso (8.x-1.91) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Language
he: שפה

en: Image
he: תמונה

en: Url
he: כתובת url

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Styles
he: סגנונות
