Publisso (8.x-1.91) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Image
pt: Imagem

en: Url
pt: URL

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Styles
pt: Estilos
