Publisso (8.x-1.91) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Image
ro: Imagine

en: Url
ro: URL

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Styles
ro: Stiluri
