Publisso (8.x-1.91) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Image
sv: Bild

en: Url
sv: URL

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Styles
sv: Stilmallar
