Publisso (8.x-1.91) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
