Publisso (8.x-1.91) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Image
fi: Kuva

en: Url
fi: Osoite

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Styles
fi: Tyylit
