Publisso Gold (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (84 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Articles
af: Artikels

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: username
af: gebruikersnaam

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Add item
af: Voeg item by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: System
af: Stelsel

en: Send
af: Stuur

en: next
af: volgende

en: Table
af: Tabel

en: Role
af: Rol

en: Optional
af: Opsioneel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Create account
af: Skep profiel

en: Show
af: Vertoon

en: English
af: Engels

en: Manual
af: Handleiding

en: Books
af: Boeke

en: Review
af: Hersiening

en: Reset password
af: Herstel wagwoord

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: German
af: Duits

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar
