Publisso Gold (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (51 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Add category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ ਸ਼ਾਮਲ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Books
pa: ਕਿਤਾਬਾਂ

en: Reset password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਮੁੜ-ਸੈਟ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
