Publisso Gold (8.x-2.4) - en to sr translation catalogue (60 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Disabled
sr: Искључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Logo
sr: Лого

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Recipient
sr: Прималац

en: Role
sr: Улога

en: Template
sr: Шаблон

en: Create account
sr: Региструјте се

en: English
sr: енглески

en: Review
sr: Провера података

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Translation
sr: Превод

en: Newsletter
sr: Билтен

en: German
sr: немачки

en: Route
sr: Рута
