Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: yes
te: అవును

en: no
te: కాదు

en: Other
te: ఇతర

en: Password strength:
te: సంకేతపదపు బలం:

en: Passwords match:
te: సంకేతపదాలు సరిపోయాయి:

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: Add lowercase letters
te: చిన్నబడి అక్షరాలు చేర్చండి

en: Add uppercase letters
te: పెద్దబడి అక్షరాలు చేర్చండి

en: Add numbers
te: అంకెలను చేర్చండి

en: Add punctuation
te: విరామచిహ్నాలని చేర్చండి

en: Weak
te: బలహీనం

en: Fair
te: పర్లేదు
