Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: no
bo: མིན

en: Good
bo: བཟང

en: Other
bo: གཞན

en: Password strength:
bo: གསང་གྲངས་ཀྱི་དྲག་ཚད།

en: Passwords match:
bo: གསང་གྲངས་མཐུན་སྒྲིག

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Strong
bo: བརྩན་པོ

en: Add lowercase letters
bo: ཆུང་བྲིས་ཀྱི་གསལ་བྱེད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Add uppercase letters
bo: ཆེ་བྲིས་ཀྱི་གསལ་བྱེད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Add numbers
bo: ཨང་ཀི་ཁ་སྣོན་པ

en: Add punctuation
bo: ཚེག་རྟགས་ཁ་སྣོན

en: Make it different from your username
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་མི་མཐུན་པར་བཟོ་བ

en: Weak
bo: ཞན

en: Fair
bo: སྤྱིར་བཏང
