Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Good
eo: Bona

en: Other
eo: Alia

en: Password strength:
eo: Pasvorta forteco:

en: Passwords match:
eo: Pasvortoj kongruas:

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: Strong
eo: Forta

en: Add lowercase letters
eo: Uzu minusklajn literojn.

en: Add uppercase letters
eo: Uzu majusklajn literojn.

en: Add numbers
eo: Uzu ciferojn.

en: Add punctuation
eo: Uzu interpunkciajn signojn.

en: Weak
eo: Malforta
