Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: Good
hu: Jó

en: Other
hu: Egyéb

en: Password strength:
hu: Jelszó erőssége:

en: Passwords match:
hu: A jelszavak megegyeznek:

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Strong
hu: Erős

en: Add lowercase letters
hu: Kisbetűk hozzáadása

en: Add uppercase letters
hu: Nagybetűk hozzáadása

en: Add numbers
hu: Számok hozzáadása

en: Add punctuation
hu: Írásjelek hozzáadása

en: Make it different from your username
hu: Különbözzön a felhasználónévtől

en: Weak
hu: Gyenge

en: Fair
hu: Megfelelő

en: Make it at least 12 characters
hu: Hosszúság növelése legalább 12 karakterre

en: Recommendations to make your password stronger:
hu: Javaslatok a jelszó erősségének növelésére:
