Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: yes
is: já

en: no
is: nei

en: Good
is: Gott

en: Password strength:
is: Styrkur lykilorðs:

en: Passwords match:
is: Lykilorðin eru eins:

en: Strong
is: Traust

en: Add punctuation
is: Bættu við greinarmerkjum

en: Weak
is: Veikt

en: Make it at least 12 characters
is: Hafðu það að minnsta kosti 12 stafi

en: Recommendations to make your password stronger:
is: Leiðir til að gera lykilorðið þitt sterkara:
