Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Other
my: အခြား

en: Password strength:
my: စကားဝှက် လုံခြုံရေး အဆင့်အတန်း

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: Add numbers
my: ကိန်းဂဏန်းများထည့်သွင်းရန်

en: Weak
my: အားနည်း

en: Fair
my: ပုံမှန်
