Purencool (5.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: page
sv: sida

en: Articles
sv: Artiklar

en: On
sv: På

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Original image
sv: Originalbild

en: Plain text
sv: Ren text

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Editor
sv: Redaktör

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Admin
sv: Administrera

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: All content
sv: Allt innehåll

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Stark settings
sv: Inställningar för Stark

en: narrow
sv: smal

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
