Purencool (5.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: page
vi: trang

en: Articles
vi: Bài viết

en: On
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Text
vi: Văn bản

en: Layout
vi: Bố cục

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
