Purencool (5.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
