Purencool (5.0.0-alpha4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Editor
br: Embanner
