Purencool (5.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Articles
hr: Članci

en: On
hr: Uključi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Text
hr: Tekst

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full content
hr: Puni sadržaj
