Purencool (5.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: page
kn: ಪುಟ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
