Purencool (5.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Articles
sk: Články

en: On
sk: Zapnúť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah
