Purencool (5.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
