Purencool (5.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
