Purencool (5.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Full content
nn: Heile innhaldet
