Purencool (5.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Text
gu: લખાણ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
