Purencool (5.0.0-beta5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Full content
mg: Anatiny feno
